Aktualności Honorowy patronat Organizatorzy Sponsorzy Patronat medialny Galeria Program zawodów Wyniki zawodów Kontakt

aktualności

PODZIĘKOWANIA

Zarząd Fundacji REM - Rozwój, Edukacja, Motywacja składa serdeczne podziękowania Panu Bogdanowi Kożuchowiczowi Burmistrzowi Miasta Świebodzice oraz Panu Januszowi Zielińskiemu Dyrektorowi OSIR Świebodzice za udzieloną pomoc i wsparcie w organizacji Międzypowiatowych Zawodów Pływackich.
Serdeczne podziękowania za ogrom pracy, którą włożyli w przygotowanie Zawodów wszyscy ludzie dobrej woli, przede wszystkim dla Krzysztofa Winiarczyka Wiceprezesa KS Rekin, Pani doktor Mirosławy Okowińskiej i wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego przedsięwzięcia.
Specjalne podziękowania dla Pana Sławomira Michalaka, Marka Gąsiora, Dominika Śmieszka- Świętalskiego oraz ich kolegów z WCR i OSIR Świebodzice, a także rodziców dzieci należących do KS REKIN za pomoc i wyrozumiałość w organizacji wspaniałych zawodów.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za sportową postawę, sponsorom za nagrody i sędziom za obiektywne i rzetelne prowadzenie całych zawodów.

INFORMACJE O ZAWODACH

Zawody swoim zasięgiem objęły Powiat świdnicki, wałbrzyski i kamiennogórski, wzięło w nich udział około 200 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych reprezentujących 5 klubów pływackich:
          KS - "Rekin" Świebodzice,
          UKS "Delfin" Wałbrzych,
          UKS "Sokół" Wałbrzych,
          KP "Sudety" Kamienna Góra
oraz jako pretendent do Amatorskiej Ligi Pływackiej regionu wałbrzyskiego
          MKS "Bolko" Świdnica
Zawodnicy wystartowali w czterech konkurencjach indywidualnie oraz zespołowo
w 3 sztafetach.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Ustalone zostały najważniejsze szczegóły organizacyjno-logistyczne zawodów. Pełny tekst komunikatu organizacyjnego do pobrania tutaj.